Expressie en danslessen schooljaar 2019 - 2020

Elke les duurt 1 uur, tenzij anders aangegeven.

 

DagUurStudio 1UurStudio 2UurStudio 3
maandag
18:00Tapdans Met ervaring +12 jaar
18:0018:00
18:3018:3018:30Klassiek ballet beginners (volwassenen)
19:00Ierse Hardshoe Primary 12j & Volwassenen
19:00Oriëntaalse dans Beginners (volwassenen)
19:00
19:3019:3019:30Jazz Met ervaring (volwassenen)
20:00Ierse Hardshoe Intermediate 12j & Volwassenen
20:00Oriëntaalse dans Met ervaring (volwassenen)
20:00
20:3020:3020:30Klassiek ballet Met ervaring (volwassenen)
21:0021:00MBD (selectie)
21:00
dinsdag
18:00Klassiek ballet 4+5 (9-11jaar)
18:0018:00Klassiek ballet + pointes / met ervaring (12-16 jaar) (1½uur)
18:3018:30Klassiek ballet 2+3 (7-9 jaar)
18:30
19:00Ierse Hardshoe Beginners 12j & Volwassenen
19:0019:00
19:3019:30Musical Zang (volwassenen)
19:30Klassiek ballet + pointes / gevorderde (+16 jaar) (1½uur)
20:3020:30Musical Dans (volwassenen)
20:30
21:0021:0021:00Modern-Hedendaags Gevorderde (+16 jaar)
woensdag
13:30Ierse Softshoe Beginners + 6 jaar
13:30Funky Clip Dance 1 (6-9 jaar)
13:30Kleuterballet A (4-6 jaar)
14:30Tapdans Beginners +6 jaar
14:30Funky Clip Dance 2 (10-12 jaar)
14:30Klassiek ballet 1 (6-7 jaar)
15:45Tapdans Met ervaring (+8 jaar)
15:45Funk 1 (+13 jaar)
15:45Drama 1 (6-9 jaar)
16:45Ierse Hardshoe Beginners 2 (+8 jaar) (1/2de uur)
16:45Funk 2 (+15 jaar)
16:45Drama 2 (9-12 jaar)
17:15Ierse Softshoe primary + 8 jaar
17:1517:15
17:4517:4517:45Woordkunst +12 jaar
18:0018:00Modern-Hedendaags Beginners (+10 jaar)
18:00
18:30MID Mini (Selectie)
18:3018:30
19:0019:00Irish Ceili Dance Jeugd + volwassen (1/2de uur)
19:00Ierse Softshoe Intermediate (+12 jaar)
19:30Ierse Softshoe Primary/intermediate Volwassenen
19:30Ierse Softshoe Beginners +12j & Volwassenen
19:30
20:0020:0020:00MID Jeugd (½uur) (Selectie)
20:3020:30Zumba Volwassenen
20:30Ierse Softshoe Interm/open (+16 jaar) (1,5 uur)
donderdag
18:30Tapdans Met ervaring (Volwassenen)
18:3018:30
19:0019:00Breakdance (b-boying) Beginners +8 jaar
19:00
19:30Tapdans Met ervaring (+16 jaar)
19:3019:30Dans-Fit! Volwassenen
20:0020:00Breakdance (b-boying) Met ervaring +8 jaar
20:00
20:30Tapdans Beginners (Volwassenen & +12 jaar)
20:3020:30
vrijdag
17:3017:3017:30Kleuterballet B (4-6 jaar)
18:30Ierse Hardshoe Championship (selectie)
18:30Modern-Hedendaags Met ervaring (+13 jaar)
18:30Klassiek ballet 1 (6-7 jaar)
19:30Ierse Hardshoe Open (selectie) (1/2de uur)
19:30Jazz for fun (volwassenen)
19:30
19:4519:4519:45Relaxatie+ Volwassenen
20:00Ierse Hardshoe Intermediate (+16 jaar)
20:0020:00
21:00MID Gevorderde (selectie) (1/2de uur)
21:0021:00
zaterdag
10:00Tapdans Beginners (+6 jaar)
10:00Peuterdans (2,5 - 3,5 jaar)
10:00Klassiek ballet 5+6 (10-12j)
11:00Ierse Softshoe Beginners +4 jaar
11:00Kleuterballet C (4-6 jaar)
11:00Musical Kids (8-12 jaar)
12:0012:00Klassiek ballet 1 (6-7 jaar)
12:00Musical Jeugd (+12 jaar)
12:30Tapdans Met ervaring (+8 jaar)
12:3012:30
13:0013:00Klassiek ballet 2 (7-8 jaar)
13:00Hip Hop Hip Hop 2 (8-12 jaar)
13:30Ierse Hardshoe Beginners 1 (+8 jaar) (1/2de uur)
13:3013:30
14:0014:00Klassiek ballet 3 (8-9 jaar)
14:00Hip Hop Hip Hop (+12 jaar)
15:0015:00MLD (selectie)
15:005 ritmes - Saturday Waves Volwassenen (2u) (externe leerkracht)