Expressie en danslessen schooljaar 2020 - 2021

Elke les duurt 1 uur, tenzij anders aangegeven.

Lessenrooster in schemavorm

DagUurStudio 1UurStudio 2UurStudio 3
maandag
18:00Tapdans Jeugd met ervaring 1 (+12j)
18:0018:00
19:00Ierse Hardshoe Primary (+12jaar)
19:00Oriëntaalse dans Beginners (volwassenen)
19:00Klassiek ballet Beginners 1 (volwassenen)
20:00Ierse Hardshoe Intermediate (+12j & volwassenen)
20:00Oriëntaalse dans Met ervaring (volwassenen)
20:00Modern-Hedendaags Beginners (volwassenen)
21:0021:00MBD (selectie)
21:00Klassiek ballet Beginners 2 (volwassenen)
dinsdag
18:00Klassiek ballet 5-6 (10-12jaar)
18:00Klassiek ballet 3-4 (8-10 jaar)
18:00Klassiek ballet + pointes / met ervaring (12-16 jaar) (1½uur)
19:00Ierse Softshoe Beginners (+12j & volwassenen)
19:00Musical Zang (volwassenen)
19:00
19:3019:3019:30Klassiek ballet + pointes / gevorderde (+16 jaar) (1½uur)
20:00Ierse Hardshoe Beginners (+12j & volwassenen)
20:00Musical Acteren (volwassenen)
20:00
21:00Ierse Softshoe Primary (+12j & volwassenen)
21:0021:00Modern-Hedendaags Gevorderde (+16 jaar)
woensdag
13:30Ierse Softshoe Beginners (+4j)
13:30Funky Clip Dance 1 (6-9 jaar)
13:30Kleuterballet A (4-6 jaar)
14:30Tapdans Beginners +6 jaar
14:30Funky Clip Dance 2 (10-12 jaar)
14:30Klassiek ballet 1+2 (6-8 jaar)
15:45Ierse Softshoe primary (+10 jaar)
15:45Funk 1 (+13 jaar)
15:45Woordkunst Woordkunst (+12j)
16:4516:45Funk 2 (+15 jaar)
16:45Drama (6-12 jaar)
17:00Ierse Hardshoe Beginners 2 (+10 jaar)
17:0017:00
18:00Tapdans Met ervaring 3 (+10j)
18:0018:00Modern-Hedendaags Met ervaring (+12 jaar)
19:00MID Mini (selectie)
19:00Ierse Softshoe primary/interm (+12 jaar)
19:00Ierse Softshoe Intermediate (+12 jaar)
20:0020:00MID Jeugd 1 (½uur) (Selectie)
20:00MID Jeugd 2 (½uur) (Selectie)
20:3020:30Zumba Volwassenen
20:30Ierse Softshoe Interm/open (+16 jaar) (1,5 uur)
donderdag
18:00Tapdans Jeugd met ervaring 2 (+16j)
18:0018:00
19:00Tapdans met ervaring (volwassenen)
19:00Breakdance (b-boying) Beginners +8 jaar
19:00Musical Showdance (+14 jaar & volwassenen)
20:00Tapdans Beginners (+12j & volwassenen)
20:00Breakdance (b-boying) Met ervaring +8 jaar
20:00Dans-Fit! Volwassenen
21:0021:0021:00Jazz met ervaring (volwassenen)
vrijdag
17:3017:3017:30Kleuterballet B (4-6 jaar)
18:30Ierse Hardshoe Championship (selectie)
18:30Modern-Hedendaags Beginners (+10 jaar)
18:30Klassiek ballet 1+2 (6-8 jaar)
19:30Ierse Hardshoe Open (selectie) (1/2de uur)
19:30Jazz Beginners (volwassenen)
19:30
19:4519:4519:45Relaxatie+ Volwassenen
20:00Ierse Hardshoe Intermediate (+16 jaar)
20:0020:00
21:00MID Gevorderde (selectie) (1/2de uur)
21:0021:00
zaterdag
10:00Ierse Softshoe Beginners (+4 jaar)
10:00Peuterdans (2,5 - 4 jaar)
10:00Musical Kids (+8 jaar)
11:00Tapdans beginners (+6j)
11:00Kleuterballet C (4-6 jaar)
11:00Musical Jeugd (+12 jaar)
12:00Tapdans Met ervaring 2 (+10j)
12:00Klassiek ballet 1 (6-7 jaar)
12:00Ierse Softshoe Primary (+8 jaar)
13:00Ierse Hardshoe beginners 1 (+8 jaar)
13:00Klassiek ballet 2+3 (7-9 jaar)
13:00Hip Hop Hip Hop 2 (+12 jaar)
14:00Tapdans Met ervaring 1 (+8j)
14:0014:00Hip Hop Hip Hop 1 (8-12 jaar)